Business & Finance

Podnikanie a financie

Stratégie a obchodné plány

Bez ohľadu na to, aký druh umeleckej práce vytvoríte, uvoľníte svoju prácu a prinesiete ju verejnosti, aby si ju mohla vychutnať a kúpiť. Ak ste hudobník, budete chcieť uvoľniť svoju hudbu. Ak ste fotograf, budete chcieť publikovať fotografie a predať ich. Aj keď sa zameriavate na svoju kreatívnu prácu, stále budete musieť mať podnikateľský plán, aby ste mohli minimalizovať neočakávané prekvapenie pozdĺž cesty a uistiť sa, že zostanete schopní zachovať si možnosť úspešného vypracovania vašej práce. Môžeme vám pomôcť vytvoriť obchodný plán a príslušné stratégie na dosiahnutie vašich cieľov.

 

Podnikateľské poradenstvo, zmluvní dodávatelia, licencia

Ak vám bude ponúknutá publikačná alebo nahrávacia zmluva, distribučná zmluva alebo licencia na synchronizáciu, naši odborníci ju môžu prehodnotiť a poskytnúť vám obchodné rady týkajúce sa zásluh tejto dohody. Neposkytujeme právne poradenstvo, ale môžeme vám pomôcť pochopiť podmienky obchodovania a odporučiť rokovacie body.

 

Rozpočtovanie a účtovníctvo

Či už ide o produkciu, turné, výstavu alebo merchandising, ktorý vás čaká, môžeme vám pomôcť naplánovať dobre premyslený a informovaný rozpočet pre váš nadchádzajúci projekt.

 

Ak nemáte svoju vlastnú CPA, naši členovia CPA budú radi sledovať vaše výdavky a príjmy, poskytnú vám poradenstvo v oblasti financií a podajú vaše dane a iné finančné formuláre. Aby ste mohli robiť umenie a my robiť ostatne!

 

Predaj a distribúcia

Obráťte sa na našich predajcov na distribúciu a predaj vašej práce, či už ide o knihu, maľbu, fotografie alebo hudbu.

 

Môžeme vám pomôcť umiestniť svoju hudbu na rôznych predajných miestach vrátane Amazon, iTunes a ďalších online distribútorov, alebo vám pomôžu vytvoriť si vlastný internetový obchod

 

Merchandising (obchodovanie, predaj)

Obchodovanie nielenže prináša ďalšie príjmy vám ako umelcu, ale tiež vám pomôže odlíšiť sa od konkurencie. Účinným predajom môžete zvýšiť svoju expozíciu a zvýšiť predaj, chrániť a zvýšiť svoj podiel na trhu. Kontaktujte nás, aby sme vám pomohli navrhnúť výrobu a distribúciu správneho merchandisingu pre vás.