Sociálne media

Budovanie webových stránok

Je dôležité, aby ste mali svoju vlastnú osobnú webovú prezentáciu, aby ste predstavili seba a svoju prácu. Či už vlastníte firmu, či ste konzultantom voľného obchodu alebo umelcom, budete potrebovať webovú stránku, pretože vám pomôže vytvoriť dôveryhodnosť.

Hoci existuje veľa možností v oblasti online marketingu, mať vlastnú webovú stránku je kľúčový faktor vášho finančného úspechu, ak plánujete predať svoje pôvodné diela alebo služby online bez toho, aby ste museli rozdeliť časť svojho príjmu pomocou služieb online elektronického obchodu (eCommerce).

 

Naši weboví dizajnéri a vývojári vytvárajú webové stránky len za 499,00 eur.

Účty, stránky, sajty

Vytvárame účty pre vás na hlavných stránkach sociálnych médií vrátane Facebooku, Twitteru, Myspace a ďalších stránok, ktoré sú relevantné pre vaše umenie, a pomôžu vám s každodenným podávanim a pokynmy pre komunikáciu s vašimi fanúšikmi.

 

Budovanie vášho blogu

Umelci, ktorí úspešne spustili a udržiavali blog, môžu vytvárať a vyvíjať väčší záujem o svoju prácu a nasmerovať návštevníkov a čitateľov na svoje webové stránky. Okrem toho dokážu vytvoriť atmosféru, v ktorej čitateľ cíti pocit spolupatričnosti a privilegovaný získať exkluzívne informácie poskytnuté len pre nich.

 

Online reklama

Platená reklama je skvelý spôsob, ako zvýšiť návštevnosť vašich stránok a zvýšiť obchod. Ak sa rozhodnete využiť platenú reklamu, náš tím vám môže pomôcť vybrať správnu zhodu pre vaše potreby a pripraviť potrebný reklamný obsah.

 

Kanál YouTube

Služba YouTube je skvelé miesto na zapájanie a zdieľanie nápadov a skúseností so svojimi fanúšikmi a klientmi. Vytvorenie vlastného kanála služby Youtube a zdieľanie hudby / práce a Optimalizácia kanálu vám ponúka skvelú príležitosť nájsť nových fanúšikov / klientov a zachovať staré.