Marketing & Branding

Branding

Všetci vieme, že aj tie najväčšie produkty sa nemôžu predávať sami; Je to vnímanie obrazu alebo značky, ktoré ľudia chcú kupovať. Bez ohľadu na to, aký typ umenia vyrábate, aby ste ho priniesli verejnosti a chcete, aby si to videli, alebo dokonca lepšie, kúpili ho, budete musieť rozvíjať svoju značku.

 

Building a Profile

Bio je nutnosťou pre každého, kto si hľadá prácu, publikuje článok, vytvára siete, propaguje a komunikuje. V tomto veku informačnej únavy sa väčšina ľudí nemôže obávať čítať dlhé bios. Naši členovia PR môžu pripraviť pre Vás krátku profesionálnu bioprodukciu, ktorú môžete použiť pre všetky vaše profesionálne potreby.

Ak potrebujete životopis v tlačenej podobe alebo ako webovú stránku, kontaktujte nás a nechajte našich odborníkov vytvoriť pôsobivý životopis.

Photoshoots

Či je to vaše hudobné video, propagačné video, živé vystúpenie alebo fundraisingové video zavolajte nám a v závislosti od vašich potrieb a rozpočtu, naši profesionálni zapisovači video budú pracovať s vámi, aby uspokojiť vaše potreby.

 

Takisto môžeme poskytnúť zapisovačov video na vystúpenia, výstavy, rozhovory, ako aj akcie ako sú koncerty, večierky, narodeniny a svadby.

 

Video Shoots

Skvelá fotografia vás na prvý pohľad vyčnieva od každého iného. Pracovali ste tvrdo, aby ste sa uistili, že vaša hudba, kniha alebo umelecké diela sú tak dobré, ako to môže byť, tak prečo nie investovať nejaký čas, aby ste sa uistili, že prvý vizuálny hák je rovnako dobrý?

Takisto môžeme poskytnúť fotografov na vystúpenia, výstavy, rozhovory, ako aj akcie ako sú koncerty, večierky, narodeniny a svadby.

EPK

(Elektronická Tlačová Zostava)

Ako umelec, vaše ETZ je ako vaše elektronické portfólio. Povie ľuďom, kto ste a čo robíte. Ak máte atraktívnu a dobre vybudovanú ETZ, môžete ju použiť na predaj seba a svojej práce.

 

Ako umelec chcete byť schopní prezentovať svoju hudbu, zručnosť alebo umelecké diela na miestach, promotéroch a kupujúcich, ktorí im na jednom mieste predstavia všetky dôležité informácie o sebe. Môžete zhromaždiť najvyššie body svojej kariéry a prezentovať ich vo svojom ETZ.

 

Social Media Marketing

Pomocou aplikácie Social Media Marketing vám pomáhame budovať zmysluplné vzťahy medzi všetkými platformami sociálnych médií a plánovať kampane z jedného jednotného pohľadu, ktorý spája vašich fanúšikov alebo zákazníkov v reálnom čase.

 

Email Marketing

E-mail je stále najefektívnejšou formou online marketingu.

Ak chcete povzbudiť svojich fanúšikov, aby prichádzali s vašou výkonnosťou, kúpili si hudbu alebo umenie, nechali si recenziu alebo sledovali najnovšie video, e-mail je stále najlepší spôsob, ako si môžete zvoliť akciu.

Štúdie ukazujú, že e-mailové spravodajstvo je stále oveľa efektívnejšie ako séria príspevkov a tweetov na Facebooku. Okrem toho, akonáhle dostanete e-mail svojich fanúšikov, môžete ich pozvať a znova i znova predávať. Vytváranie zoznamu vašich e-mailov by malo byť vo vašom zozname priorít vysoko, pokiaľ ide o marketing vašich tvorivých prác.