Kto sme

Sme skupina spoločností a jednotlivcov s odbornými znalosťami v rôznych oblastiach vrátane manažmentu, technológií, sociálnych médií, filmového, fotografického, obchodného a finančného poradenstva, manažmentu podujatí. Hudobnej produkcie a ďalších, ktoré fungujú ako konzorcium a ponúkajú naše služby Umelcom a malým podnikom.
 
Všetky tieto skúsenosti prinášame pod jednou strechou a pomáhame našim klientom v čo najviac aspektov ich kariéry, aby sa mohli sústrediť na ich tvorivú prácu, zatiaľ čo sa staráme o všetko ostatné

Čo robíme

My v ArtistsPlaza vieme, že umelca sa chce zamerať na svoju prácu a veríme, že by to mali robiť práve tak. Ale tiež vieme, že v úspechu umelca je oveľa viac.

 

Artist plaza je konzorcium odborníkov (vrátane hudobníkov, producentov, filmárov, obchodných konzultantov, fundraiserov, právnikov, technikov, odborníkov v oblasti sociálnych médií a ďalších), ktorí ponúkajú svoje odborné znalosti na podporu nových a nadchádzajúcich umelcov a podnikateľov.

 

Ponúkame širokú škálu služieb za obzvlášť cenovo dostupné sadzby pre umelcov, ktorí nemajú finančnú podporu etikety alebo finančného agenta. Ak potrebujete mať novú webovú stránku, budovať svoju značku a prítomnosť na internete, vytvárať video, vytvárať kampaň zameranú na získavanie finančných prostriedkov, získať informácie o možnej publikačnej transakcii, nájsť výrobcu, s ktorým budete pracovať, organizovať svoje financie, nájsť distribútorov na predaj vášej práce, výstavu na zobrazenie vašich obrazov alebo autorských prác, naši rôzni odborníci v tejto oblasti vám ponúknu svoje služby.

 

Hoci naša široká škála služieb využívajú umelci vrátane spevákov, skladateľov, hudobníkov, hercov, maliarov, fotografov a autorov, mnoho našich malých podnikov z iných odvetví patrí medzi našich klientov.

 

Naším cieľom je poskytnúť vám všetku odbornú pomoc, ktorú potrebujete na úspech; za rozumnú cenu a všetko pod jednou strechou.

 

O NÁS